АКТУАЛЬНО

[5]

Під хмельницьким “СВ Клубом” димові шашки. Концерт Потапа і Насті скасовано

Під хмельницьким “СВ Клуб”, де анонсований ювілейний концерт Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, зібралося близько сотні протестувальники, переважно, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану.Повідомляєhttps://ngp-ua.info/
Частина з них тримають транспаранти із закликами проти артистів, котрі, на їх думку, симпатизують Росії.
Як повідомила “Незалежному громадському порталу” очевидець події, керівниця ГО “Автомайдан Хмельниччина” Вікторія Середюк, деякі з учасників акції закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. До речі, сама Середюк розбила трилітрову банку крові у фойє “СВ Клуб”.

Фото з “Фейсбуку”
“Власник закладу Віктор Вікарчук накинувся кулаками на одного з протестувальників старшого віку. Охорона його закладу поки поводить себе спокійно”, – сказала вона.
Крім цього, за даними автомайданівки і поліції, у бік “СВ Клуб” полетіли димові шашки та петарди. За громадським порядком слідкує близько 25 поліцейських.
За попередньою інформацією, концерт Потапа і Насті Каменських скасовано.
Добавить видео
_______
Загрузка...
Загрузка...
Під хмельницьким “СВ Клубом” димові шашки. Концерт Потапа і Насті скасовано Під хмельницьким “СВ Клубом” димові шашки. Концерт Потапа і Насті скасовано Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:31 Rating: 5