АКТУАЛЬНО

[5]

Зате підвищили собі зарплату: Журналісти показали, як "перепрацьовують" "слуги народу" (фото)

Першому віце-спікеру Ірині Геращенко довелося сьогодні закрити вечірнє засідання достроково.
П'ятниця, 21 жовтня, у Верховній Раді. Фото:24tv.ua
Верховна Рада закрила вечірнє засідання в п'ятницю, 21 жовтня 2016 року, при майже порожньому залі. Парламентські журналісти зняли з ложі преси фото, яке доводить, що п'ятниця є особливим днем не тільки для пересічних депутатів, але і для керівництва парламенту. Про це пише Styler, інформують Патріоти України.
Закриваючи засідання достроково, перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко висловила надію, що причина відсутності депутатів у залі - поважна: вони могли виїхати на зустріч з виборцями.
Відзначимо, що в четвер, 20 жовтня, депутати проголосували за збільшення норм власного фінансового забезпечення діяльності народних депутатів - зарплата рядового народного обранця з 1 січня 2017 року становитиме 25 розмірів мінімальної зарплати (36,3 тисячі гривень).
Крім того, для оплати праці помічників-консультантів незалежно від їх кількості кожному депутату виділено місячний фонд в розмірі до 16 мінімальних зарплат (23,2 тисячі гривень).
_______
Загрузка...
Загрузка...
Зате підвищили собі зарплату: Журналісти показали, як "перепрацьовують" "слуги народу" (фото) Зате підвищили собі зарплату: Журналісти показали, як "перепрацьовують" "слуги народу" (фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:23 Rating: 5