АКТУАЛЬНО

[5]

Стан критичний: Український політв'язень Клих збожеволів через катування у російській тюрмі

За словами правозахисниці, Станіслава Клиха необхідно якомога швидше відправити на батьківщину і покласти там в психіатричну лікарню.
Станіслав Клих. Фото: tsn.ua.
За інформацією російської правозахисниці Зої Светової, український політв'язень Станіслав Клих у критичному стані. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Радио Свобода".
"На сьогоднішній день в дуже важкому стані перебуває Станіслав Клих. Він збожеволів через ті тортури, які до нього застосовували при затриманні і під час попереднього слідства. Абсолютно незрозуміло, як ця людина буде перебувати в колонії, куди його повинні найближчим часом відправити (зараз він сидить в грозненському СІЗО)", - розказала Зоя Светова.
За її словами, Клиху потрібно провести судово-психіатричну експертизу в Інституті імені Сербського, необхідно якомога швидше відправити його на батьківщину, покласти там в психіатричну лікарню. "Це дійсно страшна жертва цих репресій Росії по відношенню до українських громадян", - додала правозахисниця.
_______
Загрузка...
Загрузка...
Стан критичний: Український політв'язень Клих збожеволів через катування у російській тюрмі Стан критичний: Український політв'язень Клих збожеволів через катування у російській тюрмі Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:20 Rating: 5