АКТУАЛЬНО

[5]

Що ми ще не знаємо про нового главу АП? Єдиний син Ігоря Райніна навчається... в Москві

А тенісом Толік вже рік, як не займається.
Анатолій Райнін. Фото: facebook.com.
У всіх інтерв’ю екс-губернатор Харківської області, новий голова АП Ігор Райнін наголошує, що його сім’я живе скромно, син займається тенісом, а у дружини – малий бізнес, пишуть Патріоти України з посиланням на «Страна».
Його слова підтверджують виписки з реєстру нерухомості (на голову АП зареєстрована двушка з його податкової декларації), бази прописок громадян України та реєстру підприємств і підприємців.
Проте спосіб життя єдиної дитини сімейства Райніних не надто скромний. Зважаючи на сторінку Анатолія Райніна в соцмережах, одягається він у модних бутиках, носить дорогий годинник. А як місце навчання вказав у себе в facebook московський ВНЗ – Вищий інститут управління. Це московський навчальний заклад, який готує керівників для підприємств державних установ.Журналісти дізналися, що батьки 17-річного Толіка прописані в різних квартирах Харкова, але їхня житлоплоща розташована в досить непримітних багатоповерхівках. Разом із Анатолієм по одному зареєстровані його мати і батько, у яких є ще крихітний будинок під Харковом.
З’ясувалося, що молодшого Райніна зарахували до Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Однак про це, чомусь, він не вказав на своїй сторінці в соцмережі. Утім, нічого не заважає йому вчитися у двох ВНЗ одночасно – в українському та зарубіжному.
Зауважимо, в базі українських абітурієнтів цьогоріч vstup.info син Райніна не фігурує ні серед зарахованих студентів до українських вишів, ні серед тих, хто подавав документи для вступу. Така сама ситуація з доньками Порошенко, Гройсмана, які закінчили 11 клас, але, швидше за все, вищу освіту отримуватимуть за кордоном.
А ось тенісом Анатолій не займається вже рік – останні його серйозні змагання були в 2015 році.
Як писали Патріоти України, 29 серпня Порошенко призначив нового голову адміністрації – екс-губернатора Харківщини Ігоря Райніна.
http://patrioty.org.ua

Що ми ще не знаємо про нового главу АП? Єдиний син Ігоря Райніна навчається... в Москві  Що ми ще не знаємо про нового главу АП? Єдиний син Ігоря Райніна навчається... в Москві Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:58 Rating: 5