АКТУАЛЬНО

[5]

Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах. ФОТО


Очевидно, екс-президент на "дачі" давно не був, а будівництво — "заморозили"
Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах. ФОТО
Світлини нинішнього стану дачі екс-президента України Віктора Ющенка виклали у соцмережі.
Неподалік села Татарів на Прикарпатті серед родзинок Карпатського природно-заповідного парку Женець — дача екс-президента України Віктора Ющенка, інформують «Вікна».
— Все завмерло. Позаростало. Недоглянуто. Видно, що вже роками сюди не інвестується, і не розбудовується. Все законсервовано, — розповідає у соцмережі пркиарпатець Юрій Романюк, який на підтвердження виклав десятки світлин.— Такий він господар був: як в державі, так і на власному обійсті...Але яке воно власне — це ж територія Карпатського національного природного парку, — коментує світлини у соцмережі Володимир Безгачнюк.
Заповіднику належать понад чотири тисячі гектарів землі. В’їзд на територію платний: з дорослого 10 гривень, з дитини — п’ять, для місцевих — безкоштовно. Об’єкт під умовною назвою “дача Ющенка” або “готель президента” в екскурсійний маршрут не входить.
Нині будинок зачинений на замки, а окремі двері підперті дошками.Котеджне містечко, за інформацією ЗМІ, мало прийняти перших гостей навесні 2014 року. На території будували власну пасіку, ставок, водяний млин і навіть церкву. По всій території — будиночки охорони.
А ось так зараз виглядає колиба на “дачі Ющенка”.Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах. ФОТО Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах. ФОТО Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:38 Rating: 5