АКТУАЛЬНО

[5]

КіберХунта працює: Українські хакери зламали секретні дані Міноборони Росії (документи)

Очевидно, що передані для аналізу документи розкривають лише малу частину оборонного бюджету в частині закупівлі нового озброєння, але і вони є досить інформативними.
Українські хакери. Ілюстрація: соцмережі.
Українські хакери з кіберальянсу FalconsFlame, Trinity, Рух8 і КіберХунти зламали сервер документообігу департаменту Міністерства оборони Російської Федерації щодо забезпечення державного оборонного замовлення. Про це повідомляє міжнародне волонтерство співтовариство Informnapalm, передають Патріоти України.
Як наголошується, в результаті були отримані дані, які містять документи з оборонних контрактів із термінами виконання упродовж 2015 року. Як зазначають кіберактивісти, успіху операції багато в чому посприяла недбалість російського контр-адмірала Вернигори Андрія Петровича.
Волонтери InformNapalm обробили отримані документи і представили їх у вигляді таблиці, де відображені такі параметри: виконавець контракту, ІПН виконавця, номер контракту, терміни, короткий опис контракту, сума.

"Публікація не є сенсацією, але вона інформує світову громадськість про плани країни-агресора, яка також є спонсором світового тероризму у сфері оборонних закупівель. Нагадаємо, що військовий бюджет Російської Федерації на питання оборони в 2014 році становив 2.501 трлн. рублів, у 2015 - 3.078 трлн. рублів. У 2015 році на закупівлю нового озброєння Міноборони РФ планував витратити більше половини всього бюджету, близько 1.74 трлн. Очевидно, що передані для аналізу документи розкривають лише малу частину оборонного бюджету в частині закупівлі нового озброєння, але і вони є досить інформативними", - написали волонтери.
КіберХунта працює: Українські хакери зламали секретні дані Міноборони Росії (документи) КіберХунта працює: Українські хакери зламали секретні дані Міноборони Росії (документи) Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:57 Rating: 5