АКТУАЛЬНО

[5]

Ляшко: Ставши на коліна перед поляками, Порошенко принизив українцівТаку думку висловив лідер Радикальної партії на своїй сторінці в "Фейсбуці".
"Президент Порошенко вчергове принизив український народ на міжнародній арені. На цей раз він став на коліно перед зведеним у Варшаві у 2013 році "пам'ятником жертвам Волинської різанини" (така його офіційна назва), загиблим "від рук українців".
Взагалі вкрай дивно, що Президент країни, народ якої ніколи не був агресором та постраждав від одного з найжахливіших геноцидів в історії людства - Голодомору 1932-33 років, увесь час вибачається за українців, за історичні злочини, в яких ми начебто винні. Схоже, він не поділяє і не розуміє почуттів українців та не відчуває якого приниження завдає своїми односторонніми вибаченнями і діями", - обурився парламентар.
Також Ляшко наголосив на тому, что українці мають виступати на рівних з представниками інших держав.
"Коли йдеться про історичні українсько-польські відносини, треба, безумовно, говорити правду. Але повну правду з обох сторін. Лише тоді історія не стане на заваді дружбі і співпраці між нашими народами, якщо українці і поляки здійснюватимуть щирий діалог щодо історичної пам'яті кожного з народів про важкі події минулого. Вважаю недоречним наводити тут довгий перелік історичних претензій українців до поляків", - впевнений він.
В свою чергу негативну оцінку вчинку президента дав інший радикал Андрій Лозовий.
"Вже був Янукович, який вважав, що "Голодомор не був геноцидом українського народу". Тепер - нічим не кращий Порошенко, який падає на коліна, принижуючи нашу націю перед усім світом. На колінах кланяється пам'ятнику "жертвам Волинської різні, організованої ОУН УПА". Тепер лишилося хіба-що перед московитами вибачитись за загиблих на Донбасі російських десантників", - відрізав депутат. Нагадаємо, що Радикальна партія є активним борцем за визнання в усьому світі Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народ
 http://uainfo.org
Ляшко: Ставши на коліна перед поляками, Порошенко принизив українців Ляшко: Ставши на коліна перед поляками, Порошенко принизив українців Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:15 Rating: 5