АКТУАЛЬНО

[5]

Оформлення субсидій: Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну

Не встигли вивчити попередні правила надання субсидій - вже з'явились нові. Здається, останні два роки люди тільки тим і займаються, що збирають довідки і стоять в чергах в соцзахисті.
В порядку надання субсидій в оплаті житлово-комунальних послуг для населення знову зміни. Фото: ada-uzhgorod.gov.uaПостановою Кабміну від 27.04.2016 № 319 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України" внесено суттєві зміни до порядку надання субсидій населенню, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
У зв'язку з цим змінилися деякі опції при її призначенні та нарахуванні – із травня 2016 року необхідно провести перерахунок чинних субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг.
Списки осіб, які отримують субсидію й мають право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги ЖКГ. Якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків.
Відповідні списки надаватимуться постачальникам послуг щомісяця. Якщо субсидія призначається на наступний період із квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.
– двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку першої групи;
– трьох розмірыв прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку другої групи;
– чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку третьої групи.
http://patrioty.org.ua/
Оформлення субсидій: Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну Оформлення субсидій: Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:59 Rating: 5