АКТУАЛЬНО

[5]

Ляшко: Як не рахуй, 7000 гривень за тисячу кубів не виходить


У документах, де розписана формула ціни на газ для населення, можна виявити такі складники, які жоден базовий підручник з економіки не передбачає.
Прийшли разом з Віктором Чижмарем на засідання Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу. І нагадати депутатам і урядовцям базові правила економіки та норми Конституції.
Про це у своєму блозі пише лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.
Більше того, при формуванні ціни наші можновладці забули про статтю 13 Конституції, де сказано, що єдиним власником усіх природних ресурсів, в тому числі, і газу, є народ України.
Натомість, вітчизняний газ видобувають незрозумілі компанії нічого не компенсуючи українцям, переганяють цей газ через якийсь там німецький Хаб, а потім деруть із людей ціну, як за європейський.
Разом з економістами я проаналізував усі фактори і остаточно дійшов висновку: за нинішніх умов вартість тисячі кубометрів газу для населення може складати максимум 3000 гривень. І саме такої ціни я добиватимусь на засіданні комітету, у суді і у парламенті.

http://ukrreal.info/ua/
Ляшко: Як не рахуй, 7000 гривень за тисячу кубів не виходить Ляшко: Як не рахуй, 7000 гривень за тисячу кубів не виходить Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:21 Rating: 5