АКТУАЛЬНО

[5]

ЗАСНУВШИ НА МАТРАЦІ НА ХЕРСОНЩИНІ ХЛОПЕЦЬ ТРИ ДНІ ДРЕЙФУВАВ У ВІДКРИТОМУ МОРІ, ВИЛОВИЛИ ЙОГО БІЛЯ КРИМУ


Прикордонники РФ неподалік берегів окупованого Криму виловили 19-річного хлопця, який три дні дрейфував у відкритому морі. Юнак заснув на надувному матраці поблизу Лазурного.

Як інформує 24 канал з посиланням на “Iнтеpфакс-Україна”, російські прикордонники підняли на борт катера громадянина України, який заснув на надувному батуті поблизу берегів Херсонщини, а течія віднесла його у відкрите море аж до берегів анексованого півострова.

Інцидент трапився ще наприкінці минулого тижня, проте російські прикордонники підтвердили інформацію лише зараз.

За їхніми словами, хлопця на надувному матраці помітили у Каркіницькій затоці, що омиває як Херсонщину, так і Крим.За інформацією російських прикордонників, горе-відпочивальником виявився громадянин України 1998 року Михайло Дорошенко. Від постійного перебування під палючим сонцем без води та їжі він був вкрай виснажений і у стані середньої тяжкості.

Хлопець розповів, що працює охоронцем в курортній зоні херсонського селища Лазурне. Каже, що після роботи вирішив поспати на батуті на причалі, а прокинувшись наступного ранку, побачив, що опинився у відкритому морі, де в результаті провів три доби.

Прикордонники в анексованому Криму пообіцяли відпустити хлопця додому. Його родичів вже повідомили про те, що сталось.ЗАСНУВШИ НА МАТРАЦІ НА ХЕРСОНЩИНІ ХЛОПЕЦЬ ТРИ ДНІ ДРЕЙФУВАВ У ВІДКРИТОМУ МОРІ, ВИЛОВИЛИ ЙОГО БІЛЯ КРИМУ  ЗАСНУВШИ НА МАТРАЦІ НА ХЕРСОНЩИНІ ХЛОПЕЦЬ ТРИ ДНІ ДРЕЙФУВАВ У ВІДКРИТОМУ МОРІ, ВИЛОВИЛИ ЙОГО БІЛЯ КРИМУ Reviewed by Mapiя Іваночко on 11:05 Rating: 5