АКТУАЛЬНО

[5]

ЦЕЙ ХЛОПЕЦЬ У ЗОЛОТОМУ ПЛАЩІ ЗАТЬМАРИВ УСІХ ОДНОКЛАСНИЦЬ НА ВИПУСКНОМУ (ФОТО)Вибір наряду на випускний вечір для кожної дівчини є дуже відповідальною справою, а от юнаки, як правило, не витрачають стільки часу і сил, віддаючи перевагу традиційному смокінгу. Але є винятки.

Так, 18-річному випускнику Едріану Сантьяго з Пуерто-Рико вдалося зруйнувати цей стереотип. З’явившись на вечірці, він затьмарив всіх своїх однокласниць.

Справа в тому, що юнак пошив на замовлення екстравагантний костюм – смокінг з подовженим шлейфом, який був повністю розшитий золотистими паєтками, а голову Ендріана прикрашала пластикова корона.

Професійний макіяж, платинове волосся і блакитні лінзи стали завершенням оригінального образу. “Блискучий принц” – так присутні на балу однокласники назвали ефектного юнака.

Його фотографії зі шкільної вечірки привернули увагу користувачів мережі, і незабаром до Сантьяго вишикувалася черга з журналістів. У розмові із пресою випускник зізнався, що завжди мріяв про таке вбрання для балу. Для нього думка про класичний непоказний смокінг була нестерпною.

Відтак, він звернувся дизайнера Мелвіну Негроні, разом з яким вони і придумали ескіз яскравого костюма. Що скажете?
ЦЕЙ ХЛОПЕЦЬ У ЗОЛОТОМУ ПЛАЩІ ЗАТЬМАРИВ УСІХ ОДНОКЛАСНИЦЬ НА ВИПУСКНОМУ (ФОТО) ЦЕЙ ХЛОПЕЦЬ У ЗОЛОТОМУ ПЛАЩІ ЗАТЬМАРИВ УСІХ ОДНОКЛАСНИЦЬ НА ВИПУСКНОМУ (ФОТО) Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:18 Rating: 5