АКТУАЛЬНО

[5]

"Коли зайдуть ЗСУ": житель Донецька розповів, як місто зустріне українських військових


В окупованому Донецьку всі знають, що рано чи пізно Збройні сили України (ЗСУ) зайдуть у місто і звільнять його від терррістов.

Про це "Апострофу" повідомив місцевий житель, який не побажав називати своє ім'я.

"Донецьк сьогодні - це порожнеча. Без найменших надій. Так, є якісь люди, які вірять і розповідають - ват* ця. Є ті, які в обнімку з телевізором сплять, вони його не вимикають просто. Таких досі вистачає, але, думаю, це не має значення. Що вони, по суті, вирішують? Вони і раніше ні на що не впливали, і зараз нічого не вирішують", - сказав чоловік.

За його словами, в місті стало більше людей, які нікому не вірять, проте всі знають, що Збройні сили України зайдуть у Донецьк.

"Ті, хто залишився (у Донецьку. - Ред.) умовно кажучи, 25%, яких можна назвати "меншістю інакомислячих". Ну, і плюс ті, які понаїхали - ви ж розумієте, вони зовсім не проукраїнських поглядів дотримуються. Хоча, і ці розуміють, що рано чи пізно все закінчиться. Вони не говорять: "Якщо зайдуть ЗСУ". Вони кажуть: "Коли зайдуть ЗСУ", - додав донеччанин.

Він наголосив, що українську армію у місті будуть зустрічати дуже багато.

"Досить. Більше, ніж хтось може собі уявити. Було, є і буде", - резюмував житель.
"Коли зайдуть ЗСУ": житель Донецька розповів, як місто зустріне українських військових  "Коли зайдуть ЗСУ": житель Донецька розповів, як місто зустріне українських військових Reviewed by Mapiя Іваночко on 18:03 Rating: 5