АКТУАЛЬНО

[5]

Ну от, почалось! Українська поліція почала викликати на допити через лайки в Facebooк


Занепокоєння поліції викликав пост громадського активіста, ветерана АТО Дмитра Резніченка про розгром виставки про Майдан художника Давида Чичкана, який стався в лютому.

Виставка Д.Чичкана після погрому. Фото: Українська правда.Українська поліція почала викликати на допити людей за лайки і репости в Facebook. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила волонтер Діана Макарова, пишуть Патріоти України.


За її словами, їй подзвонили з Шевченківського УП ГУ Нацполіції Києва і запросили дати свідчення з приводу розгрому скандальної виставки про Майдан художника Давида Чічкана, який стався в лютому.
.

Макарова зазначила, що не була на виставці, а лише лайкнула пост про її розгром, авторства ветерана АТО, громадського активіста Дмитра Резніченка.

"Я знаю точно, що я не одна, кому подзвонили з Шевченского РВВС міста Києва, вулиця Герцена, 9, кабінет 330, слідчий Воробйова, ім'я та по батькові не повідомила - викликаючи як свідків, які поставили лайк під постом", - написала вона, нагадавши, що приводом для виклику на допит, відповідно до закону, може бути лише повістка.

У свою чергу дружина Дмитра Резніченка, Вікторія, розповіла, що її також викликали на допит в поліцію через пост в соцмережі з приводу скандальної виставки.


За її словами, слідчі почали в агресивній формі розпитувати її, з якою метою вона писала в Facebook про лютневий інцидент.


"Врешті-решт, я написала, що відмовляюся давати свідчення відповідно до 63 статті Конституції, і пішла додому. І тричі плюнула на тих чортів, які понесли мене в ту богадільню. І більше не піду, мені там не сподобалося. Але дуже цікаво, що відбувається ", - додала вона.

У той же час коментатори в соцмережі почали завзято засуджувати дії правоохоронців, при цьому закликаючи активно лайкати пост, який і став причиною занепокоєння поліції.

Ну от, почалось! Українська поліція почала викликати на допити через лайки в Facebooк Ну от, почалось! Українська поліція почала викликати на допити через лайки в Facebooк Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:09 Rating: 5