АКТУАЛЬНО

[5]

Путін чекає на Майдан: у центрі Москви з'явилися барикади

Росіяни готуються до "Майдану"
У понеділок, 12 червня, в центрі Москви частково перекрили вулицю Тверську через підготовку до фестивалю історичної реконструкції "Часи та епохи. Збір" з нагоди святкування Дня Росії - дня проголошення її суверенітету.передає  "Знай.ua", У ніч на понеділок на вулиці встановлювали реквізит для проведення фестивалю, пишуть російські ЗМІ.
Крім того, на сьогодні в різних областях Росії заплановані антикорупційні мітинги Олексія Навального. У деяких містах вони вже стартували.
Акція протесту почалася у Владивостоці.
На протест вийшли росіяни в Казані й Барнаулі.
Бунтують і жителі Краснодара.
У мережі з'явилися фото з Тверської, де також має відбутися акція протесту.
Знімками поділився у Facebook журналіст Іван Яковина.
Як зазначив він, через те, що на вулиці стоїть історична техніка, поліції буде дуже складно працювати – ланцюжком вишикуватися не вийде ніяк. Крім того, незрозуміло, кого винуватити: як відрізнити "злісного прихильника Навального від привезеного на свято бюджетника?".
Журналіст уточнив, що на вулицю знесли покришки, також там з'явилися і барикади.
"Протестувальникам буде дуже зручно ховатися за барикадами, крім того, робочі виставляють "протитанкові їжаки". Фактично, там облаштували ідеальне місце для бійок з поліцією і початку революції", - звернув увагу Яковина.
З цим, на його думку, і була пов'язана "істерика влади", яка вимагала перенести місце акції. Влада, сама того не бажаючи, подарувала опозиції конструктор "Збери Майдан".
Як повідомляв портал "Знай.ua", російський опозиціонер Олексій Навальний закликав росіян вийти на мітинг 12 червня. Для того, щоб якомога більше росіян у різних містах країни його підтримали, він опублікував на YouTube ролик, в якому доступно для всіх пояснив, як важливо висловлювати свою точку зору на масових акціях.
Автор матеріалу: 
Ася Рябошапка


Путін чекає на Майдан: у центрі Москви з'явилися барикади Путін чекає на Майдан: у центрі Москви з'явилися барикади Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:11 Rating: 5