АКТУАЛЬНО

[5]

ЗРОСТАННЯ СТАЖУ ДЛЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ: МІНІСТР НАЗВАВ ДАТУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ


В Україні збільшення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років буде проведено з 2018 року. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє 24 канал з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Перенесення початку збільшення страхового стажу з 2018 на 2020 рік це уряд розглянув спільно з іншими зацікавленими сторонами, і було прийнято таке рішення, що початок збільшення страхового стажу буде відбуватися так, як це передбачено в урядовому законопроекті, з 1 січня 2018 року”, – сказав міністр.

Рева зазначив, що для тих, у кого є не менше 15 років страхового стажу, проте менше ніж 25 років, буде на 3 роки введено новий вид адресної державної соціальної допомоги – тимчасова державна соціальна допомога працюючим громадянам, які досягли пенсійного віку, проте не мають права на пенсійну виплату.


Тимчасова державна соціальна допомога працюючим громадянам відповідатиме прожитковому мінімуму і виплачуватиметься до моменту отримання ними права на пенсійну виплату.

Рева також додав, що з 1 січня 2018 року коефіцієнт страхового стажу при призначенні нових пенсій становитиме 1 (одиницю).ЗРОСТАННЯ СТАЖУ ДЛЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ: МІНІСТР НАЗВАВ ДАТУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЗРОСТАННЯ СТАЖУ ДЛЯ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ: МІНІСТР НАЗВАВ ДАТУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:02 Rating: 5