АКТУАЛЬНО

[5]

Плювати на заборони: українці не думають розлучатися з ВКонтакте

Українці в обхід заборони продовжують користуватися ресурсами країни-агресора

Незважаючи на указ президента України про блокування ряду російських сайтів, співгромадяни в обхід заборони продовжують користуватися ресурсами країни-агресора.

Зокрема соціальна мережа "ВКонтакте" залишається залишається найпопулярнішою серед користувачів, не в останню чергу через те, що повністю її заблокувати виявилося неможливо технічно.

За даними SimilarWeb, число відвідувань українськими користувачами "ВКонтакті" зменшилася за підсумками місяця на 15,37% до квітня. "Однокласники" втратили 17,62% українського трафіку, але залишилися на четвертій позиції в списку найбільш відвідуваних

За словами колишнього керівника "Яндекса" в Україні Сергія Петренка, швидко доступ до соцмереж "ВКонтакте" та "Одноклассники" закрили тільки великі провайдери. Натомість менші, а їх в Україні понад шість тисяч, робити це не поспішають.

Українці, залишившись без улюблених ресурсів, продемонстрували свою компьютерну грамотність і почали активно використовувати анонімайзери, VPN і проксі. Таким чином що кількість відвідувань, наприклад Yandex.ua з США, збільшилася на 246%, а з Нідерландів - на 126,6%. На 11,09% зріс трафік "ВКонтакте" з Німеччини.
ф
Плювати на заборони: українці не думають розлучатися з ВКонтакте  Плювати на заборони: українці не думають розлучатися з ВКонтакте Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:00 Rating: 5