АКТУАЛЬНО

[5]

Як займатися сексом у потягу: Укрзалізниця опублікувала поради (ФОТО)


Укрзалізниця опублікувала лайфхаки для коханців

«Укрзалізниця» опублікувала лайфхаки для коханців у своїй офіційній газеті

Як правильно займатися сексом у потягу розповіли журналісти «Магістраль експрес». Це додаток до корпоративної газети «Укразалізниці» «Магістраль».

Лайфхаки були опубліковані у рубриці «Чоловічий погляд». Фахівці запевняють, для того, щоб процесу не заважало «гойдання поїзда» існують спеціальні ремені. Їх можна прикріпити до полиці і стелі. Саме вони, на думку експертів, допоможуть «не допустити тілесних і душевних травм». Звертатися за цими ременями слід до провідника.

Також у тексті журналісти переконують, що займатися сексом не обов’язково лише у СВ-вагонах, де усамітнитися найзручніше. Для цієї потреби підійде і звичайний плацкартний вагон, а може навіть і електричка.

У той же час «Укрзалізниця» рекомендує спеціальні вагони-салони для людей, яким «набрид рутинний квартирний секс». У цих вагонах можна відпочити не на звичайних полицях, а широких ліжках, на яких можна реалізувати «найсмілівіші фантазії».

Тираж цієї газети поширюється тільки у вагонах Інтерсіті і фірмових поїздах.
Як займатися сексом у потягу: Укрзалізниця опублікувала поради (ФОТО) Як займатися сексом у потягу: Укрзалізниця опублікувала поради (ФОТО) Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:57 Rating: 5