АКТУАЛЬНО

[5]

Washington Post дізналося про зміну позиції Трампа щодо України

Адміністрація президента США Дональда Трампа кардинально змінила свою позицію щодо України.

Про це повідомили The Washington Post два високопоставлених американських чиновника.передає https://apostrophe.ua
Так, якщо у березні Трамп на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель сказав їй, що криза в Україні - це відповідальність Європи і США не будуть активно брати участь в її врегулюванні, то зараз Білий дім має намір втрутитися у вирішення проблеми.

Зокрема, адміністрація Трампа хоче перезапустити переговори щодо мирного врегулювання ситуації в Україні. Це може стати для державного секретаря Рекса Тіллерсона початком реалізації зірваного плану для поліпшення американо-російських відносин. У той же час, відзначає видання, ідея Тіллерсона знаходиться все ще на початкових стадіях.

Крім того, повідомляється, що Тіллерсон планує призначити спеціального посланника в Держдепартаменті, який буде відповідальним за нові зусилля в питаннях, що стосуються України.

The Washington Post пише, що європейські чиновники, у свою чергу, підтримують такі наміри Адміністрації президента США.Washington Post дізналося про зміну позиції Трампа щодо України Washington Post дізналося про зміну позиції Трампа щодо України Reviewed by Mapiя Іваночко on 13:34 Rating: 5