АКТУАЛЬНО

[5]

Лещенко висунув гучне звинувачення на адресу Порошенка. Таких слів ви ще не чули!!!Нардеп від БПП висунув гучне звинувачення на адресу Порошенка.

Лещенко уїдливо відреагував на заяву Порошенка, – Корупція Інфо

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко прокоментував нову заяву Петра Порошенка про заборону російських соціальних мереж

Відповідний пост Лещенко опублікував у себе в Facebook


Нагадаємо, глава держави заявляв, що «його народ здатний прожити без підконтрольних КДБ-ФСБ соціальних мереж».

Лещенко називає подібну риторику цікавою і згадує відомі слова, які приписують французькому королю Людовику XIV, «держава – це я».


«На наступних виборах треба чесно записувати в передвиборну програму -« я буду вирішувати, до якої церкви ходитиме, в якій соціальній мережі сидіти і які свята відзначатиме мій народ ». А то написали – боротьба з корупцією, деофшоризація, деолігархізація », – пише Лещенко.

Сам він вважає, що в країні йде тотальне перелаштування порядку денного.

«Реформи замінюють псевдопатріотизмом у виконанні корупціонерів. Тільки Порошенко ризикує, тому що головне правило авторитарного режиму – в обмін на свободу дати щастя. А у нас забирають і перше, і друге », – підкреслює нардеп.Лещенко висунув гучне звинувачення на адресу Порошенка. Таких слів ви ще не чули!!! Лещенко висунув гучне звинувачення на адресу Порошенка. Таких слів ви ще не чули!!! Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:35 Rating: 5