АКТУАЛЬНО

[5]

ВАЖЛИВО! Порошенко зробив важливе застереження. Це стосується кожного українця!

"Кремль піднімає ставки": Порошенко попередив про наростання агресії з боку РФ
Росія буде нарощувати свою агресію проти України з наближенням виборів президента в 2018 році, щоб відвернути увагу від внутрішніх проблем.Про це під час виступу на Київському форумі з питань безпеки заявив президент України Петро Порошенко. Сообщает http://korupciya.com/
"Кремль готується до президентських виборів в 2018 році, і він стає все більш агресивним, щоб приховати свої слабкі місця. Росія змінила свою тактику на Донбасі, піднімаючи ставки аж до створення квазідержави. Вона активізує репресії в Криму, щоб змусити мовчати дисидентів", – заявив Порошенко.


За його словами, Росія досі живе за законами Російської імперії.

"Росія шукає майбутнє у своєму імперіалістичний минулому, де не було верховенства права, де була експансія. Це те, що Росія практикувала раніше і практикує зараз", – підкреслив президент.

Він також заявив, що Москва досі хоче покарати Україну за європейський вибір і, зокрема, намагається розсварити Київ і Варшаву.


ВАЖЛИВО! Порошенко зробив важливе застереження. Це стосується кожного українця! ВАЖЛИВО! Порошенко зробив важливе застереження. Це стосується кожного українця! Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:45 Rating: 5