АКТУАЛЬНО

[5]

Пам’ятаєте слізні заяви президента про необхідність «призупинити» АБОНПЛАТУ за газ? Дехто, на жаль, повівся…, — експерт

Політичний аналітик Олександр Солонько
Пам’ятаєте слізні заяви президента про необхідність «призупинити» дію постанови про запровадження абонплати за газ? Дехто, на жаль, повівся на це і цілком сприймає як скасування рішення. Нічого подібного. В понеділок, 10 квітня, о 10 годині буде відбуватися продовження засідання НКРЕКП, на якому буде розглянуто дане питання. Так от, у проекті постанови, винесеної на обговорення фігурує не те, що не скасування, а навіть не призупинення цього рішення. Там іде мова про відтермінування його запровадження. При цьому в проекті стоїть відкрита дата. Тобто, нічого не заважає комісії ухвалити рішення про те, щоби дія цих ідіотських норм була запровадження, скажімо, 1 травня. Або й взагалі 1 квітня, як планувалося раніше.

Менш із тим. Ми повинні вимагати не просто відтермінування чи «призупинення». Постанова має бути скасована повністю. І не треба нас годувати мантрами про «європейський досвід». Він є різний. Не буде ніякого позитиву від впровадження абонплати за газ поки облгази контролює Фірташ і йому подібні. Громада що так, що так буде в програші, поки на ринку не буде реальної конкуренції, а не «мєждусобойчік» олігархів, які все одно завжди домовляться за наш з вами рахунок.

Ми мусимо дотиснути владу, маємо добитися повного скасування ганебного рішення НКРЕКП (читай – Порошенка), звільнення ставленика корпорації «Рошен» з посади голови регулятора та запровадження прозорого конкурсу на посаду голови і членів НКРЕКП. Поки громада не має можливості контролювати призначення регуляторів, вони будуть залишатися на повідку олігархів.

Джерело: Олександр Солонько


Пам’ятаєте слізні заяви президента про необхідність «призупинити» АБОНПЛАТУ за газ? Дехто, на жаль, повівся…, — експерт  Пам’ятаєте слізні заяви президента про необхідність «призупинити» АБОНПЛАТУ за газ? Дехто, на жаль, повівся…, — експерт Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:36 Rating: 5