АКТУАЛЬНО

[5]

Десятки "Томагавків": 6-й флот ВМС США завдав ракетний удар по військах Асада в Сирії (відео)

Американці тримають слово. Через блокування Росією резолюції по варварській бомбардировці територій, контрольованих опозицією, взято курс на знищення хімічного потенціалу Асада.


Президент США Трамп дав розпорядження про початок військової операції проти урядових цілей в Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNN.

За словами американського президента, це зроблено у відповідь на хімічну атаку в сирійській провінції Ідліб, в результаті якої загинули десятки мирних жителів.

Згідно з указами Трампа, по урядовим об'єктам в Сирії запущені 50 крилатих ракет Tomahawk. Удар був нанесений з американського корабля в Середземному морі по авіабазі урядових військ поблизу міста Хомс в Сирії, з якої була проведена хiматака. Кожна ракета несла 120-кілограмову бойову частину з потужною вибухівкою

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерства оборони США давно є можливості завдати удар по сирійському потенціалу, пов'язаному з хімічною зброєю, і військове відомство представило Білому дому відповідні варіанти бойових дій.Десятки "Томагавків": 6-й флот ВМС США завдав ракетний удар по військах Асада в Сирії (відео)  Десятки "Томагавків": 6-й флот ВМС США завдав ракетний удар по військах Асада в Сирії (відео) Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:36 Rating: 5