АКТУАЛЬНО

[5]

"Самопоміч": На місці розгону Редуту в Кривому Торці вже відбувається маса цікавого.

На місці розгону Редуту в Кривому Торці вже відбувається маса цікавого.

Зникли всі особисті речі добровольців, а ті, які залишилися згрібають у мішки місцеві комунальники. На місці Редуту розбито намет спецназу поліції і всі ці браві хлопці охороняють переїзд.передає//newkozak.co.ua


Які "контрдиверсійні заходи"? Слуги бариги охороняють потяги які йдуть до Захарченка і Плотницького. Це - їх головна мета. Зараз їдемо в лікарню до госпіталізованих.


Семен Семенченко


Також Оксана Сироїд повідомила оновлену інформацію по затриманим хлопцям.


"Оновлено: За інформацією СБУ всіх затриманих уже звільнили. Нам вдалося розшукати шістьох із 46. У їхніх телефонах знищена вся інформація. Це ускладнює пошук. Попередньо хлопців тримали під вартою у відділках поліції Костянтинівки, Дружківки, Селідового, Покровська, Торецька, Бахмута.


Поліція, яка розігнала редут у Кривому Торці до цього часу не надала інформації ані про причини затримання, ані про людей, які були затримані. Так само, порушивши закон, не забезпечила затриманим хлопцям можливості поінформувати своїх близьких про свій стан і місце перебування, а також викликати адвоката.


Щойно разом з Roman Semenukha (Семенуха Роман) та Iryna Podolyak вийшли із зустрічі з в.о. Голови СБУ.


Прийшли за докладною інформацією про причини затримання і долю хлопців. Також вимагали надати інформацію про місце перебування кожного і гарантувати хлопцям зв'язок з рідними.


За інформацією СБУ хлопці утримуються у дев'яти райвідділках поліції Донецької області. Пообіцяли найближчими годинами надати інформацію про прізвища і місця тримання під вартою. Буду її оприлюднювати відразу.


Нас запевнили, що затримання відбулося в межах відкритого кримінального провадження, але виключно з метою надання пояснень і усі затримані будуть звільнення до ранку.


Поспілкуватися з очільниками МВС в такий час не вдалося." - написала нардеп."Самопоміч": На місці розгону Редуту в Кривому Торці вже відбувається маса цікавого. "Самопоміч": На місці розгону Редуту в Кривому Торці вже відбувається маса цікавого. Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:09 Rating: 5