АКТУАЛЬНО

[5]

ЦЕ НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ В ГОЛОВІ: “ШОКОЛАДНЕ ЛІЖКО” ПОРОШЕНКА ПЕРЕПЛЮНОЛО “ЗОЛОТИЙ УНІТАЗ” ЯНУКОВИЧА

Президент Порошенко під час заповнення електронної декларації вказав ряд меблів елітних торгових марок. Зокрема глава держави вказав у спільній власності з дружиною Мариною Анатоліївною «2 меблевих гарнітура, 2 консолі, тумба під ТВ, комод, центровий стіл, диван кутовий і ліжко, шафа, туалетний столик» ТМ JUMBO COLLECTION.
Це – італійська торгова марка преміум сегменту, виготовляє м’які меблі в класичному стилі. Бренд працює з ринками збуту на Близькому і Далекому Сході, а також на пострадянському просторі. В асортименті JUMBO також присутній ексклюзивна колекція Masterpieces, що включає в себе спеціальні артикули, кожен з яких виходить у світ в рамках обмеженої серії з 30 нумерованих примірників, натхненні історичними предметами меблів, створеними майстрами XVII-XIX ст. Наприклад, комод з фасадом з черепашачого панцира.
Світлини задекларованих меблів розмістив у себе на сторінці у facebook користувач Artur Yalovyy
Природно що соціальні мережі обурено гудуть у зв’язку з наявністю у Порошенка настільки шикарних меблів.
Ну і не можна не згадати про золотий унітаз та золотий батон екс-президента Януковича. Очевидно, що Порошенко не далеко пішов в даному аспекті від свого «папередніка».
Нагадаю, оприлюднена пізно ввечері в неділю е-декларація Петра Олексійовича засвідчила, що він – недисциплінований, любить офшори і не довіряє гривні.
Також, мені так здається, він «забув» вказати в ній свою шикарну віллу в Іспанії, розташовану поряд з віллою Путіна. Український президент навідувався на іспанську віллу в квітні цього року, де і був випадково «застукали» при відвідуванні ним місцевої аптеки.

_______
Загрузка...
Загрузка...
ЦЕ НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ В ГОЛОВІ: “ШОКОЛАДНЕ ЛІЖКО” ПОРОШЕНКА ПЕРЕПЛЮНОЛО “ЗОЛОТИЙ УНІТАЗ” ЯНУКОВИЧА ЦЕ НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ В ГОЛОВІ: “ШОКОЛАДНЕ ЛІЖКО” ПОРОШЕНКА ПЕРЕПЛЮНОЛО “ЗОЛОТИЙ УНІТАЗ” ЯНУКОВИЧА Reviewed by Роман Іваночко on 18:54 Rating: 5