АКТУАЛЬНО

[5]

Дощі на весь тиждень: В Україні різко зміниться погода, очікується похолодання

До кінця цього тижня температура повітря вдень опуститься до двох градусів вище нуля. Про це пише Сегодня, інформують Патріоти України.пишеhttp://strength-mind.blogspot.com/
У понеділок, 7 листопада, температура повітря вдень досягла 13 градусів тепла. Однак, синоптики Укргідрометцентру прогнозують сильні дощі практично на весь тиждень. Українцям слід очікувати всього до 0-2 градусів вище нуля.
У понеділок дощі пройдуть на території західної України, а також у Київській та Чернігівській областях. На всій території країни очікується відносно тепла погода. Температура повітря в західних областях коливатиметься в межах 11-13 градусів тепла, в центрі, на півночі і сході - 13-15 градусів тепла, а на півдні - 14-16 градусів. У столиці - незначний дощ, а на Західній Україні пройдуть сильні зливи.
У вівторок, 8 листопада, синоптики прогнозують похолодання. Фахівці передають, що дощовий циклон переміститься з заходу в центральну і східну частину країни. У західних областях очікується мінлива хмарність, температура повітря вдень підніметься до 5-7 градусів. У центрі, на півночі і сході України очікуються сильні дощі. Температура повітря в коливатиметься в межах 5-7 градусів вище нуля. На півдні пройдуть зливи, температура повітря буде коливатися в межах 9-11 градусів тепла.
У середу, 9 листопада, опади очікуються по всій території України. Температура повітря буде коливатися в межах 5-7 градусів тепла. Тепла погода очікується в цей день на півдні і сході - до 11-13 градусів вище нуля. Вночі на півночі і заході можливі заморозки.
У четвер, 10 листопада, синоптики прогнозують дощі з мокрим снігом. На заході вдень температура повітря буде коливатися в межах 0-2 градусів тепла. На півдні температура повітря підніметься до 11-13 градусів. Тепла погода очікується в Херсонській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях, тут вдень стовпчик термометра досягне позначки в 15-17 градусів.
У п'ятницю, 11 листопада, в Україні очікується переважно малохмарна погода. Опади вірогідні в Рівненській, Житомирській, Київській та Чернігівській областях. Температура повітря на заході, в центрі і півночі України буде коливатися в межах 0-2 градусів, на півдні та сході країни очікується до 7-9 градусів вище нуля.
Загрузка...

Загрузка...
Дощі на весь тиждень: В Україні різко зміниться погода, очікується похолодання Дощі на весь тиждень: В Україні різко зміниться погода, очікується похолодання Reviewed by Роман Іваночко on 11:15 Rating: 5