АКТУАЛЬНО

[5]

З 1 січня 2017 році українці будуть по-новому оформляти пенсії


  З 1 січня 2017 р. планується повний перехід усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання або роботи.
Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба Кабміну.
“У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного Фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян”, – сказав П. Розенко.
За його словами, цей процес почали з поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, який дозволить створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду.
“І вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання або роботи, як зараз”, – підкреслив віце-прем’єр-міністр.
Також П. Розенко зазначив, що кожна працююча людина буде мати доступ до свого пенсійній справі. Таким чином можна буде відстежувати накопичення пенсії і бачити, яка виплата при виході на пенсію.
Джерело:
_______
Загрузка...
Загрузка...
З 1 січня 2017 році українці будуть по-новому оформляти пенсії З 1 січня 2017 році українці будуть по-новому оформляти пенсії Reviewed by Mapiя Іваночко on 06:27 Rating: 5