АКТУАЛЬНО

[5]

WASHINGTON POST ОПУБЛІКУВАВ РОЗГРОМНУ СТАТТЮ ПРО КОРУПЦІЮ В УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ

Гроші від західних країн дозволяють українській владі далі грабувати Україну і не працювати над її реформуванням.
Про це пишуть експерт з політичних ризиків в країнах, що розвиваються, Нейл Абрамс і професор політології Каліфорнійського університету Стівен Фіш у статті для американського видання Washington Post. Сообщает http://www.uanews24.info/
“За останні 25 років західні донори влили мільярди доларів в посткомуністичну Україну, ставлячи перед собою дві головні цілі: допомогти країні створити міцну ринкову економіку і закласти фундамент правової держави. Однак, західні гроші лише допомогли українським елітам не працює над реформуванням своєї країни і далі продовжувати грабувати її”, — йдеться у матеріалі.
Автори вважають, що навіть зараз в Україні процвітає корупція в державних структурах високого рівня.
Експерти нагадують про політичну кризу, яка закінчилася не так давно призначенням нового уряду. Проблеми почалися з відставки міністра фінансів Айвараса Абромавичуса, яка виявила, що “скромні успіхи економічних реформ були змиті безкарністю на “верхівці” і відсутністю прогресу в реформуванні суспільних служб”.
“Грабіж державних компаній олігархами і чиновниками, серед яких особи, наближені до президента і колишнього прем’єр-міністра, триває. Приватизація держкомпаній не допоможе. Як свідчить історія, вони просто будуть продані поплічникам чиновників. Податкове і митне шахрайство разом з різними субсидіями дуже довго збагачують потужних інсайдерів і тим самим руйнують державний прогрес,” — йдеться в статті.
Автори наголошують, що українські лідери здатні створити ефективні структури, які б запобігали таким розкраданням, але їхній “необмежений доступ до західної допомоги звільнив їх від необхідності це зробити”.
Згідно з даними Global Financial Integrity, з кожним доларом, який надходить в Україну, шість залишають її територію.
_______
Загрузка...
Загрузка...
WASHINGTON POST ОПУБЛІКУВАВ РОЗГРОМНУ СТАТТЮ ПРО КОРУПЦІЮ В УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ WASHINGTON POST ОПУБЛІКУВАВ РОЗГРОМНУ СТАТТЮ ПРО КОРУПЦІЮ В УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ Reviewed by Роман Іваночко on 19:57 Rating: 5