АКТУАЛЬНО

[5]

МОН зобов'язало викладачів шкіл та вишів розмовляти виключно українською

Фото scandy.kiev.ua
МОН відправило керівникам обласних управлінь освіти та всіх навчальних закладів України листа з вимогою викладати та спілкуватися у навчальних закладах українською мовою.
"У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою – також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі", – йдеться у роз’ясненні міністерства.
Також МОН наголошує, що освітні заклади повинні покращувати рівень володіння державною мовою своїх працівників.
Крім того, як зазначається у листі, загальноосвітнім навчальним закладам при розробці робочого навчального плану рекомендується враховувати інтереси учнів та їхніх батьків – ознайомлювати їх із проектом робочого навчального плану через сайт закладу та на батьківських зборах, проводити відповідні опитування тощо.
МОН оприлюднило лист з вимогою викладати та спілкуватися у навчальних закладах українською мовою. Для збільшення натисніть на зображення
 Джерело http://life.pravda.com.ua/

Загрузка...
Загрузка...
2 Блок 3 Банерна мережа
МОН зобов'язало викладачів шкіл та вишів розмовляти виключно українською МОН зобов'язало викладачів шкіл та вишів розмовляти виключно українською Reviewed by Роман Іваночко on 08:52 Rating: 5