АКТУАЛЬНО

[5]

"Порвет как Тузик тряпку. Хватит 28 часов", - політолог про результат протистояння США з Росією

Олексій Арестович заявив, що росіяни не воюють, бо насправді є машиною з виробництва понтів. Аналітик прогнозує, що рано чи пізно росіяни "дограються", і станеться це в Сирії.
Ілюстрація:inosmi.info
Про протистояння Росії і США не можна говорити, оскільки військовий потенціал цих держав непорівнянний. Якщо таке протистояння буде мати місце, воно завершиться протягом 28 годин "цілковитим розгромом Росії". Таку думку Обозревателю висловив військовий аналітик Олексій Арестович, передають Патріоти України.
"Противостояния Россия-США не может быть в принципе, как не может быть противостояния очкастого первоклашки и рецидивиста, который отсидел за пять вооруженных нападений. США порвет Россию как Тузик тряпку. Это несравнимые вещи. Это борьба интернета с паровой машиной", - заявив він.
За оцінками аналітика, "если будет противостояние Россия-США, оно закончится примерно за 28 часов полнейшим разгромом России". При этом "Украина, конечно же, заинтересована в том, чтобы такой конфликт произошел", - зауважив він.
Арестович додав: "Россияне не воюют. Это машина по производству понтов". Він прогнозує, що рано чи пізно росіяни "дограються", і станеться це в Сирії.
"Чувствую, что они так или иначе доиграются – или руками повстанцев, которым помогут американцы и Турция, или когда американцы ударят по силам Асада, россияне попытаются как-то противостоять, их показательно разнесут на куски - и на этом все закончится".
Загрузка...
Загрузка...
2 Блок 3 Банерна мережа
"Порвет как Тузик тряпку. Хватит 28 часов", - політолог про результат протистояння США з Росією "Порвет как Тузик тряпку. Хватит 28 часов", - політолог про результат протистояння США з Росією Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:22 Rating: 5