АКТУАЛЬНО

[5]

У листопаді на Землі буде повна темрява 15 днів поспіль
В NASA підтвердили, що наша планета протягом 15 днів буде в повній темряві, з 15 по 29 листопада 2016 року Передає http://www.rayonka.com

За даними самого NASA, цей феномен довгий час викликав суперечності у астрономів, але врешті-решт, вони повідомили, що світ зазнає дивна подія 15 листопада о 3:00, яке продовжиться, ймовірно, до 4:45 вечора 30 листопада.
Фахівці вважають, що це затемнення є результатом астрономічних подій між Венерою і Юпітером.
Чарльз Болден, глава NASA, опублікував 1000-сторінковий документ, який у всіх подробицях пояснює очікувана подія спеціально для Білого дому.
Звіти стверджують, що Венера і Юпітер будуть дуже тісно взаємодіяти між собою, і різницею між ними буде всього 1 градус. Венера обійде Юпітер з південного заходу, що призведе до того, що Венера буде світити в 10 разів яскравіше, ніж Юпітер.
І цей світ буде сильно нагрівати гази на Юпітері, що, в свою чергу, викличе відповідну реакцію. В результаті реакції газ випустить небачене раніше величезна кількість водню в космос, який увійде в контакт з Сонцем приблизно о 2:50 ранку.
У момент контакту водню з Сонцем, на поверхні відбудеться потужний вибух, який сильно вплине на температуру, збільшивши її аж до 9000 градусів Цельсія на одну мить.
В результаті такої високої температури Сонце змінить колір і стане синюватого відтінку, і буде потрібно, принаймні, 14 днів, щоб Сонце знову повернулося до свого колишнього вигляду Червоного Гіганта.
Тим часом, світло від Сонця буде набагато тьмяніше, ніж зазвичай, і люди відчують зміни вже тільки після 2:58 ранку 15 листопада.
Ми не очікуємо якихось серйозних наслідків в результаті затемнення. Єдиний ефект, яке ця подія надасть на Землю, буде підвищення температури на 6 - 8 градусів.
В основному це вплине на полярні шапки. Немає ніяких причин для занепокоєння. Ця подія буде схоже на зимовий період на Алясці- сказав Болден.
_______
Загрузка...
Загрузка...
У листопаді на Землі буде повна темрява 15 днів поспіль У листопаді на Землі буде повна темрява 15 днів поспіль Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:12 Rating: 5