АКТУАЛЬНО

[5]

Відео. Журналіст з Чернівців влаштував фурор в ефірі Шустер LiveДосить різко, але на даний момент з ним важко не погодитися.
Відео. Журналіст з Чернівців влаштував фурор в ефірі Шустер Live
«Не буде жодної свободи слова і не буде захисту журналістів в країні, де влада така, яка вона є. Жодна революція, яка була в Україні, не завершена. Дві революції, які були — до дупи. Перепрошую за слово. Вони йдуть до влади красти, для них влада — це індульгенція», — сказав він.
За словами журналіста, половина України готова стати на місце Парасюка і зробити те саме, що зробив він. «А інша частина вже перераховує тих, кого вони хотіли б бачити на місці Вілкула. Там міг бути Порошенко, бо він співзасновник Партії регіонів. Міг бути Яценюк, бо він у 2010 році допоміг Януковичу стати президентом тощо», — продовжив він.
«Я не закликаю до фізичного знищення, хоча це, напевно, не завадило б, бо всі наступники добре знали, що з ними може бути», — підсумував  Василь Забродський.Загрузка...
Загрузка...
Відео. Журналіст з Чернівців влаштував фурор в ефірі Шустер Live Відео. Журналіст з Чернівців влаштував фурор в ефірі Шустер Live Reviewed by Роман Іваночко on 08:37 Rating: 5