АКТУАЛЬНО

[5]

Снайпери вимагають роботи – Ярош порадив Луценкові «заховати» Вілкула


Лідер Української добровольчої армії Дмитро Ярош дотепно відреагував на бійку між народними депутатами Володимиром Парасюком та Олександром Вілкулом.
На початку Ярош прояснив, на чиєму він боці: "Я за Володю Парасюка", повідомляють "Українські реалії" з посиланням на 24tv.ua
А далі порадив генпрокуророві Юрію Луценку арештувати Вілкула та відправити в тюрму, аби захистити від снайперів на фронті, які "вимагають роботи".
"Звертаюся до Генерального прокурора Юрій Луценка з проханням допомогти уникнути гніву Божого і "запакувати" холуя Путіна Шурика Вілкула, з метою збереження його гріховного життя ... Тому що снайснайпери УДА, в зв'язку з "перемир'ям" на фронті, вимагають роботи", – попередив Ярош.
снайпери УДА, в зв'язку з "перемир'ям" на фронті, вимагають роботи", – попередив Ярош.
Нагадаємо, напередодні пізно ввечері після закінчення ефіру сталася сутичка між його учасниками – Володимиром Парасюком і Олександром Вілкулом. Після програми Парасюк дочекався під студією свого опонента, зав'язалася бійка.
w.adsbygoogle || []).push({});
Загрузка...

Загрузка...
Снайпери вимагають роботи – Ярош порадив Луценкові «заховати» Вілкула Снайпери вимагають роботи – Ярош порадив Луценкові «заховати» Вілкула Reviewed by Роман Іваночко on 09:19 Rating: 5