АКТУАЛЬНО

[5]

Удар по "квитковій мафії": Балчун скасував бронь на "Укрзалізниці"

У відомстві скасовано чотири види броні, в результаті чого до вільного продажу переведено близько 3,9 тисяч місць щодобово.
Войцех Балчун. Фото:112.uaДо наказу щодо бронювання квитків у ПАТ "Укрзалізниця" були внесені ряд змін. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник відомства Войцех Балчун. зазначають Патріоти України.
"Внесли, як і обіцяли, зміни до наказу щодо так званого "бронювання квитків". Скасували чотири види броні. Для організованих груп пасажирів встановлено більш жорсткі умови викупу місць.
До 10-ти місць у поїздах залишаємо для соціально вразливих верств населення. Мова про інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-інвалідів, інвалідів Другої світової, учасників бойових дій, у тому числі АТО." - пише Балчун.
"Визначено обмежену кількість місць для державних установ та організацій. Результат: до вільного продажу переведено близько 3, 9 тисяч місць щодобово. Контроль зміненої системи – за три місяці. Придивляйтесь, оцінюйте, висловлюйтесь…" - написав він.
Загрузка...
/center>
Загрузка...
Удар по "квитковій мафії": Балчун скасував бронь на "Укрзалізниці" Удар по "квитковій мафії": Балчун скасував бронь на "Укрзалізниці" Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:34 Rating: 5