АКТУАЛЬНО

[5]

Вже не треба: "Нафтогаз" скасував купівлю скандального Mercedes для Коболєва

Безпека дорогенького шефа, на котрого начебто полюють ображені корупціонери, мабуть, не варта тих мільйонів, котрі збиралися витратити на коштовний броньовик. А може загрози не було, якою виправдовувалися чиновники?
Ілюстрація:dt.uaДочірнє підприємство "Нафтогазобслугов
ування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" скасувало тендер на закупівлю броньованого автомобіля Mercedes Benz S600 Guard. Про це свідчить інформація на сторінці тендеру в системі електронних закупівель Prozorro, передають Патріоти України з посиланням на БізнесЦензор.
Згідно з інформацією на сторінці, процедура закупівлі, розкриття пропозиції по якій відбулося 3 серпня, було скасовано 5 серпня.Як ричину скасування закупівлі вказано "відсутність подальшої потреби".
Як повідомлялося раніше дочірнє підприємство "Нафтогазу" компанія "Нафтогазобслуговування" провело на 3 серпня торги на придбання броньованого автомобіля Mercedes Benz S600 Guard.
"Нафтогазу" знадобився задньопривідний седан з шкіряним салоном 2011-2013 років випуску, ступінь захисту В6 / В7, ступінь бронювання скла - BR6 / BR7. Обсяг бензинового двигуна - 5,5-6 куб.см. При цьому замовник не заперечує, якщо у броньовика буде пробіг до 30 000 км за межами України і країн СНД.
Згідно із заявкою, очікувана вартість автомобіля становила 5,10 млн грн, або близько $200 тис. Однак під час торгів пов'язане з колишнім главою "Укргазвидобування" Олексієм Тамразовим ТОВ "АТ Імпорт" запропонувало дочірньому підприємству "Нафтогазобслуговування" НАК "Нафтогаз України" найнижчу ціну 4,5 млн грн на броньований автомобіль Mercedes Benz S600 GUARD 2011-2013 року випуску.
При цьому в процесі проведення тендеру в "Нафтогазі" повідомили, що в компанію надійшла пропозиція про безкоштовну передачу в користування броньованого автомобіля Merсedes.
Компанія не називає особу або фірму, від якої надійшла пропозиція.
Вже не треба: "Нафтогаз" скасував купівлю скандального Mercedes для Коболєва Вже не треба: "Нафтогаз" скасував купівлю скандального Mercedes для Коболєва Reviewed by Mapiя Іваночко on 23:02 Rating: 5