АКТУАЛЬНО

[5]

Журналістка розповіла про ще одне "Криве озеро"


У Кам'янському Дніпропетровської області місцева поліція намагається "зам'яти" справу про вбивство молодика поліцейськими . Про це пише у "Фейсбуці" журналістка Ольга Худельца:
"Ось вам ще одне Криве Озеро.
- 30 червня на виклик по 102 у місті Кам*янське приїжджають неатестовані поліцейські. Теж "переборщують"(як мило називає події у Кривому Озері одна з говорящих голів МВС). Людина, яку вони намагаються затримати - гине, теж закована в наручники.
- за показами дівчини загиблого - його били поліцейські, які приїхали на виклик, прямо на сходах
- причина загибелі за словами експерта - травма серця з крововиливом навколосерцеву сумку, тампонада серцевої сорочки. Причина - контакт з тупим предметом.
- рідних загиблого про його загибель поліція не повідомляє.
- поліцейським підозру не висунуто, вони працюють і далі. це офіційні слова заступника начальника Камянського відділення поліції Віталія Гусятниченка
- Розслідують по 119 (вбивство з необережності), про перевищення чи подібні статті не йдеться.
- ще раз: ПІДОЗРУ НЕ ВИСУНУТО, ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРАЦЮЮТЬ ДАЛІ
- поліцейських, які приїхали, у самій Камянській поліції називають "патрульними". Важливо розуміти: у Камянському не було відкрито нової патрульної поліції, не проходив відкритий відбір і сучасне навчання. Це переназвані ппсники (див: переназвані беркута, переназвані даішники, переназвані бнонівці і решта імітацій реформ). Перевірити це просто: "нові патрульну" підпорядковуються Департаменту патрульної служби. Ці ж "патрульні" з Камянського підпорядковуються міському відділку.
- коли батьки приїхали до відділку, першим ділом їм почали розповідати, що їх син наркоман (наркоманів убивати можна, да?), або п*яниця (їх теж, да?). Нюанс ще й в тому, що загиблий працював на підприємстві, де відбувався постійний контроль на вживання наркопечовин, і в 2013-2016 роках цей контроль він проходив завжди з однаковим результатом: слідів наркотичних речовин у крові невиявлено (на підприємстві є меддокументація про це).
Дякую Денис Кравец за розслідування і поліцейським Дніпропетровщини, які допомагали йому в цьому, а також проінформували нас про цей випадок.
Oleg SukhovMilan Lelich це той самий анонсований матеріал.
П.С. адвокат родини загиблого - на жаль, колишній міліціонер. На жаль - бо мені видається поганим сигналом те, що він всіляко відмовляє родину контактувати зі ЗМІ." 
 http://uainfo.org/
Журналістка розповіла про ще одне "Криве озеро" Журналістка розповіла про ще одне "Криве озеро" Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:31 Rating: 5