АКТУАЛЬНО

[5]

Ми стоїмо на порозі кривавих подій - КасьяновНапередодні можливого наступу ворога не передовій занадто мало українських військових.
Про це в коментарі Gazeta.ua заявив волонтер і військовий експерт Юрій Касьянов.
"Ситуація на фронті не тільки загострилася. Я б навіть сказав, що ми стоїмо на порозі масштабного наступу ворога. Противник закінчив підтягувати резерви. Ближче до передової розміщає бронетехніку. Накопичив запаси боєприпасів. У лікарнях звільняють місця для поранених. Поповнюють запаси знеболювальних і протишокових засобів. Можливо, підготовкою вони намагаються залякати нашу владу", - сказав він.
На передовій бракує військових, вважає експерт. Бойові частини укомплектовані на 60%.
"Людей мало. Навіть при тому, що досі не демобілізувалася шоста хвиля. Бойові частина на передку укомплектовані відсотків на 60. Місцями людей не вистачає катастрофічно. Тих, хто має стояти біля кулемету. Чи бути на посту.
Не є таємницею, що на фронті немає не те щоб 70 тис. військових, навіть про 40 тис. мова не іде. Та й не в кількості справа. А в стратегії. У нас зараз політика тупого стримування противника. Справжня війна починається раптово. А ми сидимо і ждемо. У цей час керівництво держави втрачає довіру суспільства. Я думаю, що ми зараз на порозі подій, які супроводжуватимуться великою кров'ю", - заявив Юрій Касьянов.
Нагадаємо, за даними Міністерства оборони на контрактну службу з початку 2016 року записалося 43 тисячі військовослужбовців. Лише з початку липня прийшли 6 тис. солдатів і сержантів. Та 760 офіцерів. Проте в серпні-вересні має відбутися демобілізація шостої хвилі
Ми стоїмо на порозі кривавих подій - Касьянов Ми стоїмо на порозі кривавих подій - Касьянов Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:44 Rating: 5