АКТУАЛЬНО

[5]

"Відсоток зазомбованих вірян, які люто ненавидять Україну у цьому натовпі не такий вже й великий", - блогер про ходу


"Інтер" помпезно демонструє: У хрестній ході за Оуфрієм, наступаючи йому на п'яти, чалапає Новінський. Не відходить ні на крок. Видно пильно слідкує за тим, щоб очільник УПЦ МП не відхилився від маршруту, накресленому в Москві.
Якщо ж серйозно, то ми є свідками того, як всю агентуру Росії в Україні, вишикували, всучили в руки ікони та хрести та пустили «в останній і рєшитєльній бой».
Це, безперечно, виклик і попередження з боку Росії Україні, шантаж Опоблоку, Новінського - Президентові України Петру Порошенку. Мовляв, «не чіпайте нас», бо ми вам влаштуємо релігійну війну яка страшніша за "Гради" та "Урагани", якими вас до цього часу криємо на Донбасі.
Путін демонструє: оце наша сила. Вона в центрі вашої країни, ржавий ніж під серцем.
Новінський аж сяє, це вам не володіти Миколаївським заводом, мати приватну церкву, то щось, стільки єпископів і попів у кишені!
Чи злякається Петро Порошенко цієї рядженої вакханалії, чудернацької загорнутої у візантійські шати? Думаю, навряд чи...
По-перше, Росія витягла останній козир. Більше вже немає. Насправді, він не такий і страшний. Відсоток справді безперспективно зазомбованих вірян, які люто ненавидять Україну у цьому натовпі не такий вже й великий. Якщо ще й відкинути бомжів, старих бабусь і православних тітушок, то взагалі мало. За розумної роботи, сигмантації, людей можна соціалізувати. Розв'язали ж колись проблему вірян «Білого братства»!
Гра церковними м'язами тільки зовнішній ефект. По-друге, це все робиться не через упевнененість у своїй силі, а від безнадії. Коли на мітинги починають тягати попів, то справа взагалі провальна... Ну, а Новінському вже давно треба готуватися до ходіння не хресними ходами, а тюремними двориками.
Юрій ДОРОШЕНКО
 http://uainfo.org
"Відсоток зазомбованих вірян, які люто ненавидять Україну у цьому натовпі не такий вже й великий", - блогер про ходу "Відсоток зазомбованих вірян, які люто ненавидять Україну у цьому натовпі не такий вже й великий", - блогер про ходу Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:39 Rating: 5