АКТУАЛЬНО

[5]

Екс-ватажок бойовиків "ДНР" розповів, яку державу чекає український сценарій

Екс-ватажок бойовиків
Екс-ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Бородай / АР
Терорист Олександр Бородай, який є главою "Союзу добровольців Донбасу", розповів, завдяки кому існують так звані "ДНР" та "ЛНР".
Про це колишній ватажок бойовиків "ДНР" розповів у інтерв'ю одному з російських ресурсів, повідомляє видання "Четверта влада".
За словами Бородая, невизнані республіки завдячують своїм існуванням саме українським олігархам.
"На Донбасі існував та донині існує великий бізнес і промисловість. І продукція, яку вона виробляє, не потрібна на Донбасі. Вона і у Росії, чесно кажучи, не дуже потрібна. Тому що у РФ існує своя промисловість, така ж. Де цю продукцію можна продати? Вона вся експортна. Її можна продати тільки у капіталістичному світі. Як ви це зробите без тих людей, які позначені у цьому світі, як законні власники цих підприємств", – розповів терорист.
Він натякнув, що український сценарій може бути реалізованим у ще одній країні – на півночі Казахстану. І це може статись уже найближчим часом. На питання про можливу реалізацію "російської весни" у Казахстані Олександр Бородай відповів "дипломатично".
Я представляю не тільки себе, але і організацію "Союз добровольців Донбасу". Організація, яку я очолюю – це мобілізаційний резерв російського народу. Хто знає, де російським потрібна допомога?
– сказав сепаратист.
Довідка: Так звана "російська весна" відбулась у 2014 році у містах Південно-Східної України, яка супроводжувалась масовими акціями так званого протесту під антиурядовими, проросійськими гаслами
 http://24tv.ua
Екс-ватажок бойовиків "ДНР" розповів, яку державу чекає український сценарій Екс-ватажок бойовиків "ДНР" розповів, яку державу чекає український сценарій Reviewed by Mapiя Іваночко on 17:01 Rating: 5