АКТУАЛЬНО

[5]

Сенсаційна заміна суддів: «Х-Фактор» тепер ще крутіший

Відтепер співоче талант-шоу «Х-Фактор» матиме нових ведучих та суддів! Кого саме – читай і будеш здивований!
Телеканал СТБ провів повне оновлення суддівського складу проекту «Х-Фактор». Відтепер, зіркова четвірка журі шоу виглядатиме так:
Відомий та поважний продюсер, композитор Костянтин Меладзе

Солістка популярного українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна

Артист, автор і композитор Андрій Данилко


Та фронтмен гурту «АГОНЬ» Антон Савлепов (екс-лідер Quest Pistols Show)Окрім заміни суддівського складу, зазнав певних змін і склад ведучих. Тепер в тандемі з незмінною Оксаною Марченко буде гуморист та актор, телеведучий Андрій Бедняков.


Керівник проекту Олена Романенко розповіла:
Ми звикли ставити телевізійні тренди. Таке масштабне вокальне шоу не може довго стояти на одному місці, тому з року в рік «Х-Фактор» змінюється: драматургія, сцена, нові учасники, нові категорії, нові випробування. У минулому сезоні у нас з'явилася «золота кнопка». А в цьому році у нас вперше повна заміна складу журі і двоє ведучих. Так, у «Х-Фактора» тепер абсолютно нове суддівське обличчя, але воно, як і раніше, буде найпопулярнішим шоу країни, найулюбленішим, парадоксальним, теплим і справжнім.
Початок зйомок нового сьомого сезону проекту стартує у липні. Премерні випуски шоу варто очікувати вже восени.
Як вам така заміна? 
Сенсаційна заміна суддів: «Х-Фактор» тепер ще крутіший Сенсаційна заміна суддів: «Х-Фактор» тепер ще крутіший Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:40 Rating: 5