АКТУАЛЬНО

[5]

Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (Фото)


Пам’ятаєте довготелесого, білокосого і дивакуватого хлопця-дівчинку Борю Апрєля? Так от, він тепер остаточно дівчинка…

Борис Апрєль став відомим після участі в українському шоу «Фабрика», де він продемонстрував гарні вокальні данні, але найбільше запам’ятався глядачам своєю «невизначеною статтю». Після шоу він співпрацював з українською співачкою та продюсером Наталею Могилевською, записував пісні і знімав кліпи.
З кожним місяцем його зовнішність змінювалася і походила більше на жіночу. Хоч хлопець і вагався з визначенням статі та сексуальної орієнтації, але зрештою зрозумів, що був народжений дівчинкою у тілі хлопчика!
Він розірвав стосунки зі своїм продюсером і виїхав до США. Останні декілька років про нього зовсім не було чути, але тепер він повернувся – у новому тілі, з новим ім’ям, але з тим самим голосом, амбіціями і не в Україну.

25-річний Апрєль народився у Криму і тепер, після окупації, вирушив до Москви взяти участь у російському варіанті співочого талант-шоу «Голос».В США два роки тому він зробив операції зі зміни статі, змінив ім’я та образ. А ще – знайшов своє кохання!

Після першого прослуховування, російське журі шоу було здивоване талантом співака(чки), адже Боря-Аня володіє 4 октавами!

Ось такі вони, ігри долі!..

Джерело: bdzhola
Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (Фото) Борис Апрєль став Анею: змінив стать і поїхав до Росії (Фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 23:14 Rating: 5