АКТУАЛЬНО

[5]

В УПЦ КП розповіли, як дати відсіч хресній ході “руского міра”

Володимирський собор
Пам’ятаєте, як у відповідь на Майдан партія Януковича робила своє зібрання, яке згодом прозвали Антимайданом?
Київський патріархат із 2009 року проводить 28 липня Хресну ходу в центрі Києва на честь подвійного свята: Хрещення Руси-України та вшануваннясв. Володимира.
У минулому 2015 році керівництву УПЦ МП спало на думку зробити те саме: 27 липня до столиці було зібрано прихильників російського православ’я на їхню власну ходу.
Цього року здалося замало одноденного ходу – вирішили організувати його через всю Україну протягом чотирьох тижнів. Фінал походу – 27 липня у Києві. Навіть спонсорують це шестя (й організаційно, й у медіа) – ті самі політики, що стояли за Антимайданом. Разом вони хочуть довести, що саме Московський патріархат – це і є Україна, що тут – простір “руского міра”.

>Що робити тим, хто так не вважає? Хто цим занепокоєний (а я спостерігаю, як це занепокоєння шириться в суспільстві)?
Думаю, що найкращою відповіддю має бути зібрання української громади на Хресну ходу 28 ЛИПНЯ – від Володимирського собору до пам’ятника св. Володимирові.
Максимально численне і багатолюдне зібрання! Докладніше проУкраїнську хресну ходу – тут.
30 листопада 2013 року Українська церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української церкви.
Мирно. І тому – переможно.
P. S. Хочу підкреслити – заплановані заходи МП та наш не перетинаються ні в часі, ні в просторі: хресна хода МП планується 27 (!) липня від Володимирської гірки в Лавру, наша хода – 28 (!) липня від Володимирського собору до Володимирської гірки.
В УПЦ КП розповіли, як дати відсіч хресній ході “руского міра”  В УПЦ КП розповіли, як дати відсіч хресній ході “руского міра” Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:49 Rating: 5