АКТУАЛЬНО

[5]

Росія може завдати удару по Україні з Півдня – джерело


Ракетний комплекс С-400, який Росія з дня на день перекине у окупований Крим, є ще одним тривожним сигналом для усієї Європи. Україні у цьому випадку варто перестрахуватись, адже російські війська можуть вдарити одночасно на Донбасі та на Півдні, припускає експерт Семен Кабакаєв.
Новину передає «Преса України».
Росія відправляє в Крим зенітно-ракетну систему С-400, нагадав Кабакаєв.
«Граючи м'язами перед Європою і США, карлик намагається довести, що опір буде і він ще зможе зіграти партію, незважаючи на санкції. С-400-це комплекс який зможе вражати аеродинамічні цілі на дальності до 400 км і тактичні балістичні цілі на дальності до 60 км. Досить короткий опис для розуміння загрози для ЄС. Давайте розберемося», - пояснив координатор групи «Стоп Терор» Семен Кабакаєв.
Вже давно немає секрету утому, що на кордоні Криму і України постійно йдуть військові навчання ЗС РФ: літають вертольоти, їздять танки, БТР з піхотою відпрацьовують маневри.
«Мало хто про це знає, але це відбувається кожен день. Україні варто очікувати удару не лише зі сходу (Донбас) але і готується до можливої атаки з Півдня. Варто звертати увагу ЄС і світової громадськості на такі загрози і випади, іноді лідери країн ведуть себе занадто безтурботно», - резюмував Кабакаєв.
Нагадаємо, 15 липня представник міністерства оборони Російської Федерації Євген Олейніков повідомив, що після випробувань в Крим буде перекинуто полковий комплект зенітної ракетної системи С-400. 
Росія може завдати удару по Україні з Півдня – джерело Росія може завдати удару по Україні з Півдня – джерело Reviewed by Mapiя Іваночко on 23:25 Rating: 5