АКТУАЛЬНО

[5]

Підсудну Віту Заверуху витягнули із зали засідання за волосся. ВІДЕО


Учора, 8 червня 2016 року, у Солом'янському суді винесено рішення про продовження тримання під вартою Віти Заверухи, Андрія Романюка та Євгена Кошелюка до серпня 2016 року. Активісти, родичі та небайдужі обурені таким рішенням відмовились покинути залу засідання.
Після цього до зали забігла поліція і, як стверджують активісти, побили присутніх. Трьох активістів було затримано.
На відео видно, як підсудну Віту Заверуху за волосся витягують із зали суду.
Активіст Богдан Тицький написав на фейбуці: "Подивіться уважно це відео. Поліція тягне дівчину за волосся з залу суду і показово над нею знущаються. Це ті самі беркута, що вбивали нас на Майдані.
Подивіться уважно ще раз. Нехай ця картинка буде у вас перед очима, коли вам будуть говорити про реформи в поліції. Нехай ця картинка буде у вас перед очима тоді, коли вам будуть говорити, що не можна "розхитувати човен". Коли черговий чиновник буде вам говорити про "чергові здобутки". Не забудьте цю картинку тоді, коли будете стояти з бюлетенем у виборчій кабінці".

Катерина Кобко додає: Заверуху, Романюка и Кошелюка оставили под стражей на 60 суток до 6 августа, 2016 года.
Всех тех, присутствующих в зале судебного заседания, кто требовал пересмотрения решения, отметелили "беркута". Не щадили никого. Ребят из клетки они вырвали куском мяса, дубася чем могли, пока вытаскивали. Увечили и ломали конечности активистам.
Один ублюдок ударил меня в солнечное сплетение, а затем послал и обозвал сукой, когда я достаточно тактично крикнула, чтобы он держал руки при себе.
Нардепы Мельничук и Лапин своевременно спетляли.
В порыве адреналина и на почве психологического срыва Романюк пытался выбить стекло "аквариума", а Вита - порезать горло. Ее остановили.
Велеса, Сухого и еще нескольких отмудохали и затащили в автозак. Сейчас они - в Соломенском райотделе.
Это дело - гнойный больной нарыв, требующий скальпеля на хирургическом столе.
И это все, что вам нужно знать о том, что сегодня произошло в Соломенском суде".
 http://uainfo.org
Підсудну Віту Заверуху витягнули із зали засідання за волосся. ВІДЕО Підсудну Віту Заверуху витягнули із зали засідання за волосся. ВІДЕО Reviewed by Mapiя Іваночко on 15:36 Rating: 5