АКТУАЛЬНО

[5]

“Чебурнет” стає реальністю: Російські чиновники переходять на “Чебурашку” замість Viber і Telegram


Мінекономрозвитку РФ пропонує законодавчо заборонити чиновникам та військовослужбовцям вести робочу переписку через мобільні додатки іноземних розробників. Під заборону можуть потрапити Gmail.com, а також месенджери WhatsApp, Viber, Telegram, повідомляє varota.com.uа з посиланням на patrioty.
Держслужбовцям і військовим дозволять вести робочу переписку тільки в російських аналогах. Таку ініціативу відомство внесло в доповідь президенту РФ Володимиру Путіну, де містяться пропозиції щодо пріоритету закупівель російського програмного забезпечення і устаткування. Вона вже була представлена Путіну 26 травня.
Також в документі пропонують розширити існуючу з 1 січня 2016 року заборону на закупівлю іноземного ПЗ в держорганах. Його пропонують поширити на закупівлю робіт і послуг зі створення та обслуговування інформаційних систем, а також на оренду софта.
“Чебурнет” стає реальністю: Російські чиновники переходять на “Чебурашку” замість Viber і Telegram “Чебурнет” стає реальністю: Російські чиновники переходять на “Чебурашку” замість Viber і Telegram Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:51 Rating: 5