АКТУАЛЬНО

[5]

Скрипін: Г*мно на вентилятор або пшик “чорної бухгалтерії” Януковича


Нові Papers.
Мене муляє питання від учора: а при чому тут Сергій Лещенко і Севгіль Мусаєва? Подивився пресуху. Подивився “документи”. Це банальний “злив”, на яких живилися завжди Сергій і його друг Мустафа.
Такі “документи” ми можемо намалювати разом протягом одного вечора. Головне – варіації почерків й підписи.
Історія ні про що, як на мене. Я не кажу, що це неправдиві списки.
Усі знали й про прізвища давно, а про суми здогадувалися. Ну от, розписки.
Але де акт виїмки “документів”. Де вони взялися? Янукович DHL надіслав?
Усі старорежимні ведуть таку “бухгалтерію”. Це – звичка, породжена спадковістю. Можу з легкістю уявити подібну “амбарну книжку” в БПП або НФ, або в “Батьківщині” й дуже легко у “Радикальної партії ОЛ”. І годі щось говорити про “Оппаблок”. А тут шо… Нічого.
Полетіло г*мно на вентилятор. Не більше й не менше.
Натомість мені по-людськи цікаво, чому в “УП” видається зарплата готівкою в конвертах. І цю зарплату отримував і Сергій і Севгіль, наприклад. І про це вони не говорять. А мали б. Це ж порушення Закону. А ще цікаво в контексті скандалу з “Громадським”, чому Наталя Гуменюк не озвучила ні разу скільки готівкових грошей в сейфі. Або як “колеги” виводили ґрантові гроші у готівку через ФОПів, свідомо завищуючи суми гонорарів.
Джерело obozrevatel.com
Скрипін: Г*мно на вентилятор або пшик “чорної бухгалтерії” Януковича Скрипін: Г*мно на вентилятор або пшик “чорної бухгалтерії” Януковича Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:21 Rating: 5