АКТУАЛЬНО

[5]

Жебрак повернув діамантову каблучку, а отримав набагато більше


Ніколи не знаєш коли і як може змінитися життя. Біллі жебракував біля метро, а став багачем, віднайшов своє щасливе майбутнє, і давно втрачену родину.
Біллі Рей Харріс – американський жебрак. Основне заняття чоловіка – просити гроші біля метро. Брудний і в пошарпаному одязі, він годинами чекав, щоб йому кинули копійку-другу. І, можливо б, ніхто й не знав його імені, бо таких, як він – тисячі. Але в життя Білла втрутився випадок.
День видався не дуже: перехожих було мало, і на вечерю було годі й сподіватися. Але раптом йому кинули не гроші, а справжню діамантову каблучку. Спочатку Біллі зрадів, адже смачна їжа, сухе ліжко і теплий одяг могли стати для чоловіка реальністю. Але отямившись від щастя, жебрак зрозумів, що цей подарунок долі – лише випадковість.
“Я поклала каблучку до гаманця, у відділ з копійками, бо вона мені заважало. Тому, просто сплутала, і замість декількох центів, віддала її”, – розповідає Сара Дарлінг.
Коштовність могла стати для жебрака щасливим квитком у нове життя. Та не зважаючи на власний голод, Біллі твердо вирішив повернути каблучку власниці.
З першими променями Дарлінг вирушила на пошуки втраченого. Але надія забрати своє була мізерною. Чи віддасть безхатченко свій шанс на нормальне життя? Жінка знайшла Біллі. Першим її питанням було, чи не пам’ятає він її? Проте, відповідь була «ні». Біллі просто не впізнав Сару. Він пояснив, що не може пам’ятати всіх, хто проходить повз, адже людей дуже багато. Жінка остаточно зневірилася. Здавалося, жодних шансів отримати коштовну прикрасу немає. Але Сара не здалася. «Чи не знаходили ви чого-небудь цінного у своїй склянці?» – пролунало,як благання з вуст жінки. І тут Біллі зрозумів! Він не роздумуючи, протягнув Сарі каблучку. Бідолашну це так розчулило, що на радощах вона віддала йому всі гроші,які мала з собою.
Така чесність настільки вразила Сару, що вона вирішила повністю змінити його життя. Щоб подякувати Біллі, вона зі своїм чоловіком організувала збір коштів у мережі. Дізнавшись про надзвичайну історію чесного жебрака, лише за перші три тижні люди з усього світу зібрали шістдесят тисяч доларів. А наприкінці акції загальна сума перевищила сто п’ятдесят тисяч.
Але чесність Біллі не лише подарувала йому достаток, але й у прямому сенсі нове життя. Як тільки у пресі з’явилася інформація про надзвичайний вчинок жебрака, його одразу відшукали рідні. Виявляється, чоловік просто не хотів обтяжувати життя брата, та одного дня просто пішов геть. З того моменту пройшло майже 30 років. Сьогодні Біллі живе повноцінним життям і дякує всім, хто допоміг йому його отримати.
Джерело:ra://bdzhola.com/news/
Жебрак повернув діамантову каблучку, а отримав набагато більше Жебрак повернув діамантову каблучку, а отримав набагато більше Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:55 Rating: 5