Бійня під Дніпром: Машину поліції зрешетили кулями і закидали гранатами
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Криворізької міськради Микола Колесник.
Трапилася ця драма ще 7-го січня, але залишилася непоміченою у ЗМІ. Поліція ж особливо не розповсюджувалася, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на ukr-biz.com.ua.
Якісь люди захопили в заручники господарів будинку, потім співробітників охоронної фірми, яка прибула на виклик. Після цього відкрили вогонь на ураження по керівнику фірми, який приїхав до місця подій…
Машину поліції теж зрешетили.
Нападників затримали. За життя декількох людей борються лікарі.
Nikolay Kolesnik


Загрузка...
Бійня під Дніпром: Машину поліції зрешетили кулями і закидали гранатами
Reviewed by марія іваночко
on
13:27
Rating:
Reviewed by марія іваночко
on
13:27
Rating:

