АКТУАЛЬНО

[5]

Бойовики "ДНР" стягнули 27 танків під Маріуполь - ОБСЄ


Терористи також відводять важке озброєння на Донбасі.
Як повідомляє місія ОБСЄ у своєму традиційному звіті за 19 жовтня, сепаратисти звозять техніку до околиць Маріуполя.
Вчора в районі прифронтового міста зафіксували 27 танків, також повідомляється, що інша військова техніка бойовиків Донбасу рухалася за цим же напрямом.
Раніше свої побоювання з приводу зацікавленості терористів Маріуполем висловлював глава Одеської ОДА Павло Жебрівський.
Він також заявляв, що бойовики самопроголошених "республік" в регіоні звозять важку військову техніку ближче до Маріуполя.
Експерти ОБСЄ повідомляють, що такі дії є грубим порушенням режиму відводу техніки калібром менше 100 мм.
Техніка сепаратистів тепер дислокується в 30 км від Маріуполя, в районі Безіменного розмістили два основних бойових танки, а в 60 км від міста в районі Солнцевого залишили 25 основних бойових танків.

Нагадаємо, що ОБСЄ підкреслює виконання українськими військовими правил відводу військової техніки, які прописані в Мінських домовленостях, проте терористи не надали списку місць дислокації відведеної техніки.
Українська розвідка повідомляла, що сепаратисти відводять техніку на таку відстань, яка допоможе повернути в разі необхідності її на місце.
роздрукувати                      obse.html
Бойовики "ДНР" стягнули 27 танків під Маріуполь - ОБСЄ Бойовики "ДНР" стягнули 27 танків під Маріуполь - ОБСЄ Reviewed by марія іваночко on 20:38 Rating: 5