АКТУАЛЬНО

[5]

Занадто дивно!!! Стали відомі майже містичні подробиці загибелі усієї сім’ї під потягом. Тільки для міцних


Уже відомі деякі подробиці трагедії, що сталася на одному з залізничних переїздів Івано-Франківської області, в якій загинула ціла родина – батько, мати і двоє маленьких дітей. Автомобіль, в якому вони їхали, проігнорував червоний сигнал, передає Корупція.Інфо

Залізничники заявляють, що пасажирський поїзд, який прямував з Києва до Ворохти, рухався з дозволеною швидкістю – майже 90 км / год. Машиніст, побачивши на переїзді легковик, не зміг відразу зупинити поїзд – проїхав ще 650 метрів, і весь цей час тягнув за собою «Жигулі» з людьми.

Щоб витягти тіла, рятувальникам довелося розпиляти авто.

«Роботи ускладнювалися тим, що машина частково була під локомотивом», – пояснив керівник караулу ДПРЧ-3 м.Галіч Василь Середа.

На залізничному переїзді біля Більшівці шлагбаума немає, проте він обладнаний світлофорно-звуковою сигналізацією. За словами свідків, у момент зіткнення вона працювала, а поїзд, що наближається було видно здалеку. Однак водій легковика правилам безпеки чомусь знехтував – вже переїхавши переїзд, він раптом повернувся назад.

«Виїхали з Більшівці, зупинилися за переїздом і знову повернули, як на Більшівці. Переїжджали переїзд, і поїзд їх збив. Кричали їм: не їдьте, поїзд! Була і сигналізація включена, і світло. Я не розумію, чому вони поїхали », – зізнається свідок трагедії Лідія.

«Дивно, що люди могли не бачити і не чути того звуку поїзда. Там все добре видно і чутно », – стверджує секретар селищної ради Олександра Вітовська.

Батьки в цей час повинні були б везти 3-річного Артура і 4-річну Вікторію в садок. Чому поїхали в протилежну сторону – ніхто не розуміє.

«Щоранку ці діти з 8:00 до 8:30 приїжджають в садок. І ми здивувалися, коли вони не прийшли. Коли дізналися, що сталося… Колектив не витримує! Ми так любили цих дітей, називали їх «колобочки». Тому що вони такі красиві, фізично здорові діти», – зізнається завідувачка дитячим садом смт Більшівці Галина Білоус.

Поспілкуватися з машиністом поїзда поки не вдалося – він в стані шоку. Його вже перевірили – чоловік був тверезим.

«Думаю, відразу почав гальмувати, адже неможливо, щоб не гальмував, побачивши машину. Більш докладно розслідування покаже», – розповів в.о. керівника Івано-Франківської дистанції колії Юрій Гуцуляк.

Рух поїздів на місці аварії залізничники відновили через дві години. Сиротою залишився старший син-школяр Ірини Засідько від першого шлюбу.


Занадто дивно!!! Стали відомі майже містичні подробиці загибелі усієї сім’ї під потягом. Тільки для міцних  Занадто дивно!!! Стали відомі майже містичні подробиці загибелі усієї сім’ї під потягом. Тільки для міцних Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:38 Rating: 5