АКТУАЛЬНО

[5]

НЕМАЄ 15 РОКІВ СТРАХОВОГО СТАЖУ, ВАМ ПЕНСІЮ НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ: НАРАЗІ ТАКИХ ОСІБ 20 ТИСЯЧ – РЕВА


В Україні на сьогодні близько 20 тисяч осіб пенсійного віку не отримують пенсії через відсутність у них мінімально необхідного 15-річного страхового стажу.

 Як інформує “112 Україна”, про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час брифінгу. “Повинно бути співвідношення між тим, що людина заплатила і що людина отримала.
 Погодьтеся, що кожна людина бере участь у пенсійній системі по-різному. Є мінімальна, нижче якої ви взагалі ніякої пенсії не отримуєте.

 Якщо у вас немає 15 років страхового стажу – вам пенсію не виплачують”, – сказав Рева. 

Міністр також зазначив, що тему про те, що частина громадян взагалі не отримує пенсій, мало обговорюють у суспільстві. “Про це мало хто говорить і мало хто знає. 

У нас є майже 20 тис. осіб в Україні, які не отримують пенсію, хоча це люди пенсійного віку. Їм не сплачують пенсію, їм платять спеціальну допомогу, яку отримують особи, котрі не мають права на пенсію”, – зазначив голова Міністерства соцполітики..НЕМАЄ 15 РОКІВ СТРАХОВОГО СТАЖУ, ВАМ ПЕНСІЮ НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ: НАРАЗІ ТАКИХ ОСІБ 20 ТИСЯЧ – РЕВА НЕМАЄ 15 РОКІВ СТРАХОВОГО СТАЖУ, ВАМ ПЕНСІЮ НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ: НАРАЗІ ТАКИХ ОСІБ 20 ТИСЯЧ – РЕВА Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:53 Rating: 5